Artykuł sponsorowany

Co zrobić kiedy w mieszkaniu jest zimno?

Co zrobić kiedy w mieszkaniu jest zimno?

"Nadchodzi zima!" Chyba niewiele jest osób, które nie słyszały tych słów. Czy to w znanym serialu, czy to od dziadka palącego papierosa wpatrzonego w ostatnie spadające liście. Mało kto z nas pomyślał wtedy, że i my będziemy się takim stwierdzeniem przejmować. Sytuacja na świecie, pandemia i wojna oraz szalejąca inflacja, sprawiły że zaczęliśmy myśleć o oszczędzaniu. Dosłownie na wszystkim.

Będziemy sami gotować, wymieniamy żarówki, mniej jeździmy samochodem. Ale jak oszczędzić na ogrzewaniu bez drastycznych inwestycji? Główną wskazówką dla nas powinny być falujące przy oknie firanki. Spokojnie, to nie jest sygnał, że odwiedził nas duch cioci, która odeszła przed laty. To sygnał, że pora zaradzić coś na nieszczelne okna.

Decorex. Od czego zacząć?

Chcesz mieć ciepło i cicho w mieszkaniu, wymień uszczelki i zrób serwis - mówią nam specjaliści z zajmującej się naprawą i serwisem okien firmy Decorex. - Taki serwis zapobiega utracie nawet 30% ciepła, prowadząc do sporych oszczędności na ogrzewaniu. Warto zapytać technika jakie uszczelki są najlepsze, te standardowe, gumowe w większości przypadków nie spełniają oczekiwań konsumentów i bardzo krótko dają poczucie szczelności. Najlepszym rozwiązaniem jest, kiedy serwisant dobierze odpowiedni do naszego okna rodzaj uszczelki. Okna można także przerobić tak, aby spełniały nasze oczekiwania. Serwis jest w stanie m.in. przerobić je na antywłamaniowe, założyć klamki utrudniające otwarcie przez dzieci, a nawet dodać możliwość uchylania.

Decorex. Co zrobić z zepsutym oknem?

Pęknięta lub kręcąca się klamka, to nie problem klamki, ale znak, że okucie wymaga naprawy lub wymiany. Technik powinien zdiagnozować problem na miejscu i wytypować elementy wymagające wymiany. Ktoś powie, przecież można poszukać takich elementów przez internet. Owszem, ale liczba producentów i wersji okuć jest ogromna, a różnice potrafią być milimetrowe, więc zdecydowanie lepiej zdać się na specjalistów. Jeśli chcecie zaradzić coś na hulający po waszych czerech kątach chłód, specjaliści firmy Decorex czekają na kontakt.

Decorex
tel. 508-125-417