Aktualności z Żoliborza


znaleziono: 32
Żoliborz News to internetowa gazeta żoliborska publikująca informacje z warszawskiego Żoliborza. Jako portal warszawski codziennie publikujemy najświeższe newsy z tej dzielnicy, piszemy o wypadkach drogowych, objazdach i problemach z komunikacją miejską, o działaniach Urzędu Dzielnicy Warszawa-Żoliborz i burmistrza, abyś wiedział, co dzieje się w Twoim najbliższym sąsiedztwie: planowane inwestycje, organizowane wydarzenia, imprezy plenerowe, budżet obywatelski, nowe ścieżki rowerowe, modernizacja parków, remonty szkół i przedszkoli. Nie są nam obce: historia Żoliborza oraz plany na przyszłość.

Wiadomości z ostatniej chwili. Warszawa- Żoliborz - najnowsze informacje

Żoliborz w Warszawie to zielona dzielnica z piękną historią. Razem z czytelnikami dbamy o parki, zieleńce, starodrzew i ogrody deszczowe. Miasto jest nasze wspólne - Warszawa. W pigułce publikujemy ostrzeżenia dotyczące napadów, kradzieży, przemocy domowej - bezpieczeństwo mieszkańców jest dla nas bardzo ważnym tematem. Podobnie jak oświata, kultura i sport. Dlatego często odwiedzamy OSiR Żoliborz, basen na Potockiej, Żoliborski Dom Kultury czy Centrum Lokalne Żoliborz. Czasem informujemy o zagrożeniach pogodowych, takich jak burze czy nawałnice, które mogą dotknąć Żoliborz. Przedstawiamy najnowsze wiadomości policyjne.

Co się dzieje na warszawskim Żoliborzu?

Interesujące atrakcje na nadchodzący weekend, zaproszenia na wydarzenia dla dzieci i dorosłych oraz relacje z koncertów, wystaw i festynów. Odkryjesz najlepsze miejsca na spacer nad Wisłą lub w parkach, jak Park Kępa Potocka. Gastronomia na Żoliborzu - tu zapoznasz się z ofertą kawiarni, restauracji i branży rozrywkowej.